Dom dla Ciebie i Twojej firmy
Poznań, Dębiec
Cena
1 390 000 PLN
Powierzchnia
630 m2
Powierzchnia użytkowa
250 m2
Powierzchnia działki
660 m2
Rok budowy
1985
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Bliźniak
Rynek
Wtórny
Nr oferty
68/7630/ODS

Jeśli szukasz nietuzinkowego i ciekawego domu z duszą ...
Jeśli zależy Ci na dużym metrażu, w którym pod jednym dachem zmieścisz również swój biznes...
Jeśli potrzebujesz miejsca na produkcję, magazyn, lub chcesz część z nich wynająć ciesząc się pasywnym dochodem ...

Ten dom jest idealny dla Ciebie!
Wyjątkowy dom na sprzedaż znajduje się w doskonałej lokalizacji na pograniczu Świerczewa i Dębca. Zajmuje dwie działki pomiędzy ulicami Błotną i Korzenną. Nieruchomość częściowo przeszła generalny remont, a częściowo wymaga renowacji i odbudowy. Nieruchomość dla ułatwienia "roboczo" została podzielona na 4 segmenty. Cała nieruchomość ma aż 24 pomieszczenia, które częściowo zostały zaadaptowane pod biura i magazyny. Osobom zainteresowanym rzuty nieruchomości, a także zdjęcia części do remontu mogę wysłać mailem. Powierzchnia całkowita nieruchomości to aż 630 m2, użytkowa 250 m2, a działka ma 660 m2.

Dom sprawdzi się doskonale dla dużej rodziny, dla inwestora, lub dla przedsiębiorcy, który chce zaoszczędzić czas do dojazdach do biura. Oferta skierowana jest także dla osób, które zajmują się produkcją, lub potrzebują przestrzeni magazynowej "na swoim podwórku".

Pierwsza część obejmuje ok. 120 m2 powierzchni części mieszkalnej - tam znajduje się imponujący salon z pięknym kominkiem i ogromnym niesamowitym witrażem, a także 3 pokoje, łazienka i kuchnia. Dodatkowo ta cześć posiada pomieszczenia biurowe, oraz łazienkę i kuchnię. Część mieszkalna przeszła remont i nie wymaga niemal żadnych nakładów finansowych. Pomieszczenia biurowe mogą zostać odświeżone przez nowego właściciela. W podpiwniczeniu są kolejne przestrzenie zaadaptowane obecnie pod drukarnię, oraz przechowalnię i magazyn.

Druga część to zarówno pomieszczenia biurowe, oraz magazynowe, mała drukarnia, a także tzw. zadaszony "ryneczek" - wysoka przeszklona przestrzeń, która wymaga remontu. Ta część stanowi ciekawe miejsce do zaadaptowania pod np. ogród zimowy. Biura zostały wyremontowane (położono m.in. ogrzewanie podłogowe, wymieniono okna). Jedno z nich posiada własną łazienkę, więc z powodzeniem może być wynajmowane dla osób z zewnątrz.

Trzecia i czwarta część wymaga generalnego remontu. Cześć trzecia posiada mury, wylewkę betonową, jednak nie posiada okien. Podłączona została instalacja gazowa. Czwarty segment ma ogromny potencjał inwestycyjny, ze względu na bezpośredni dostęp do ulicy Korzennej, a także bardzo wysoki sufit, który otwiera kolejne możliwości adaptacyjne. Dostęp do tej części jest możliwy samochodem, także ciężarowym. Pomimo konieczności remontu dwóch części- nie wpływa to negatywnie na funkcjonowanie pierwszej części mieszkalnej i biurowej. Przestrzeń można wynająć na magazyn, pracownię, czy nieuciążliwą produkcję.

Na dachu można stworzyć niesamowite zielone tarasy, wykorzystując zbiornik do odzyskiwania "deszczówki" o kubaturze 4.000 l. Wkrótce zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne.
W okolic pełna infrastruktura: przedszkole oddalone o 100 m, szkoła podstawowa o 600 m, kort tenisowy o 50 m, w bliskiej odległości sklepy, galeria Dębiec - 5 minut jazdy samochodem.

Ofertowa cena nieruchomości wynosi 1.490.000 zł, co przy powierzchni całkowitej nieruchomości wynosi zaledwie 2.365 zł/m2.

Posiadamy również propozycję idealną dla inwestora! Opcja sprzedaży z późniejszym odkupem i wynajmem przez dotychczasowego właściciela przez okres ok 5 lat. Więcej informacji udzielę mailowo/ telefonicznie.

Dr_House (1).mp4

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Doctor House Nieruchomości sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

KONTAKT
Zadaj pytanie