Obiekt na wynajem w Zakrzewie- hale + biura
Poznań, Ławica
Cena
29 900 PLN
Powierzchnia
959 m2
Powierzchnia działki
5300 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Nr oferty
9/7630/OLW

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do prowadzenia biznesu...
Jeśli zależy Ci na pięknym, zagospodarowanym terenie...
Jeśli szukasz miejsca biurowego, a także dużej sali z potencjałem...

Nasz kompleks w Zakrzewie jest idealny dla Ciebie!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego obiektu na wynajem w Zakrzewie, który położony jest w pięknych okolicznościach przyrody, zaledwie kilkanaście minut od Poznania . 
Obiekt przeszedł generalny remont i czeka na pierwszego najemcę. 

Budynki o łącznej powierzchni 959 m2 położone są na malowniczej, pięknie zagospodarowanej działce, która ma 5300 m2. Graniczy z lasem, a teren jest ogrodzony, oświetlony i ma zamontowany system kamer. Na działce zastosowano system nawodnień elektrycznych.

Do obiektu prowadzą dwie elektryczne bramy wjazdowe (6 m i 13 m). Jedna z nich prowadzi do części biurowej budynku, druga natomiast do hali. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku prowadzenia działalności. Dostawy w sposób niezakłócony mogą być dostarczane po drugiej stronie obiektu. 

Część biurowa składa się z pomieszczeń biurowych (pokoi) wykończonych w neutralnym i nowoczesnym stylu. W tej części znajdują się także salka konferencyjna (salon), łazienka z prysznicem z osobnym wc.  Druga część to wysoka niemal na 6 m hala (9 m x 33 m),- ma ok. 300 m2 połączona z 70 m2 powierzchnią, także druga - mniejsza (4 m x 15 m) - ma więc ok. 60 m2. Okazała, pięknie doświetlona hala połączona jest z dużą kuchnią, a także toaletami (osobno damskimi i męskimi, oraz dla osób z niepełnosprawnościami). 

Na terenie obiektu znajduje się w odrębnym budynku salka (68 m2) z własnym wc (pierwotnie: kids room), a także kontener do zagospodarowania (2 m x 13 m). Pod jednym adresem można prowadzić rozbudowaną działalność, lub nawet kilka jednocześnie. 

Budynek ma szerokie zastosowanie i może zostać wynajęty jako miejsce organizacji wszelkiego typu imprez: w tym wesel, przyjęć, warsztatów, czy kursów. W tym miejscu może powstać szkoła jogi, centrum fitnessu, a także szkoła językowa. Miejsce może zostać wynajęte na biura, produkcję, restaurację, a nawet kościół. Okoliczności przyrody sprzyjają wypoczynkowi i relaksowi. Za bramą mamy bowiem piękny las.

Dojazd do Poznania jest doskonały- to zaledwie kilka kilometrów, Mamy tu wspaniały dojazd do S11 i autostrady. Przed bramą, oraz za bramą znajduje się kilkanaście miejsc postojowych. 

Jeśli chcesz przekonać się, czy to miejsce jest idealne dla Ciebie i Twojego biznesu- zadzwoń i umów się na prezentację! 
Na miejscu porozmawiamy o możliwościach dostosowania tego pięknego obiektu specjalnie dla Ciebie. 

Dr_House (1).mp4

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Doctor House Nieruchomości sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

KONTAKT
Zadaj pytanie