Piękny apartament z sauną nieopodal Rusałki ***SPRZEDANE***
Poznań, Zofii Nałkowskiej 55
Cena
760 000 PLN
Powierzchnia
79 m2
Powierzchnia użytkowa
76 m2
Piętro
7
Liczba pokoi
3
Rynek
Wtórny
Nr oferty
63/7630/OMS

SPRZEDANE 

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament zlokalizowany na 7 piętrze budynku wybudowanym przez Nickiel Development w kompleksie Osiedle Botaniczna przy ulicy Zofii Nałkowskiej. Cały obiekt cechuje nowoczesna i nietuzinkowa architektura a sam kompleks budynków powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego na poznańskich Ogrodach. Parę kroków stąd, z dostępem przez podziemne przejście, położony jest teren Jeziora Rusałka. Plaża z restauracją to odległość ok 1 km, które pieszo można pokonać wolnym spacerem w 15 minut, a rowerem w zaledwie 5 minut.
Inwestycje Nickel Development uchodzą za jedne z najładniejszych w Poznaniu. Na wizerunek z pewnością wpływa fakt, że współpracują z utytułowanymi pracowniami architektonicznymi, których marki są gwarantem doskonałego projektu.
Na terenie kompleksu znajdują się spacerowe tereny zielone, plac zabaw, lokale usługowe, podziemna hala parkingowa.

Prezentowany apartament składa się z:
-> 2 sypialni ( 10,61 i 10,77m2)
-> salonu z jadalnią 28,48 m2
-> aneksu kuchennego 7,78m2
-> garderoby 2,08m2
->łazienki 5,63m2
-> wc z sauną 2,94m2
->komunikacja + hall (6,12 i 2,82m2)

Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie i oferowane jest na sprzedaż wraz widocznym wyposażeniem. Duże przeszklenia okienne ciągnące się przez całą długość salonu dodatkowo optycznie powiększają niemałą już powierzchnię i zapewniają dostęp dużej dawki światła dziennego. Mieszkanie o zachodniej wystawie okien wyposażone jest w klimatyzację z jednostką wewnętrzną umieszczoną w salonie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,43m2.
Dodatkowo do mieszkania można dokupić miejsce postojowe z oddzielną księgą wieczystą w cenie 30.000 zł,znajdujące się na poziomie -1 w podziemnej hali garażowej.

Z uwagi na fakt że apartament jest obecnie zamieszkały prezentacje będą odbywać się na dniach pokazowych w cyklu co dwu tygodniowym. Zadzwoń i umów się na prezentację!

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Doctor House Nieruchomości sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Dr_House (1).mp4

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Doctor House Nieruchomości sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Specjalista home staiging i doradca ds. nieruchomości premium
zapytaj
sprzedaj z nami
KONTAKT
Zadaj pytanie