Z zyskiem sprzedamy Twoją
nieruchomość
Zobacz jak możemy odmienić twój dom i szybko sprzedać twoją nieruchomość.
bądźmy w kontakcie
Misja
Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Za każdą sprzedaną nieruchomością jest historia człowieka, jego problemy i ważny powód sprzedaży. Ponieważ uważnie słuchamy naszych klientów, to jesteśmy bardzo skuteczni. Najważniejsi dla nas są ludzie, dlatego stawiamy na relacje i przy sprzedaży skupiamy się na tym kim są nasi klienci, znajdując rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony transakcji, oszczędzające czas i pieniądze

Wizja
Inspiracja do działania

Przy sprzedaży nieruchomości bardzo ważne jest pierwsze wrażenie – te cenne kilka sekund, które sprawią, że oglądającym ogłoszenie „wpadnie w oko”, żeby potem zakochali się w nieruchomości i poczuli, że chcą w niej zamieszkać.

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem profesjonalnych pośredników nieruchomości posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe,
tworzących rozwiązania dla naszych klientów, mających różne nieruchomościowe doświadczenia za sobą, rozwiązujących problemy klientów, spełniających ich oczekiwania i wyzwania.

Wiemy co decyduje o byciu skutecznym w branży pośrednictwa nieruchomości.

Tworzymy indywidualne rozwiązania, skutecznie łącząc klientów sprzedających i kupujących, wynajmujących i najemców nieruchomości, tak by zapewnić im maksymalizację zysków, spełnianie marzeń, bezpieczeństwo i komfort transakcji.

Diagnozujemy- doradzamy - stosujemy indywidualne rozwiązania- w efekcie szybko sprzedajemy/ wynajmujemy.

Naszą pracę opieramy o wartości takie jak: profesjonalizm, pasja, uczciwość, zaangażowanie, kreatywność, sukces.

Nowoczesne narzędzia marketingowe, dzień otwarty, indywidualne podejście do każdej oferty, praca na umowach na wyłączność - to wszystko w efekcie daje wysoką jakość obsługi.

Chcesz sprzedać nieruchomość szybko, skutecznie i za jak najwyższą rynkową cenę?
Nic prostszego- zgłoś się do nas.

Setki sprzedanych nieruchomości, 20% nieruchomości sprzedanych powyżej ceny ofertowej, wielu zadowolonych ze współpracy klientów.

Doctor House Nieruchomości - Mamy receptę na Twoją nieruchomość.

 

120
urządzonych mieszkań w ofercie
7
wykwalifikowanych specjalistów
128
z powodzeniem sprzedanych nieruchomości
Uczciwość

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami nie tylko dokonasz transakcji, ale także dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Doświaczenie

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

Profesjonalizm

Pracownicy naszego biura to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.