Profil agenta

Cześć

Nazywam się Joanna Skorupska. Od 9 lat z pasją działam jako pośrednik na rynku nieruchomości. Znajduję rozwiązania dla moich klientów, łączę sprzedających z kupującymi zapewniając im największy zysk. Pomagam marzenia kupujących zamienić w zrealizowane decyzje.

Jestem mamą 3 córek, które są na rożnym etapie swojego życia. Chcę, by ich życie było szczęśliwe, by znalazły w nim pasje i by robiły to co lubią.
Jestem kobietą, która ma świadomość siebie, tego co dla niej ważne i co kocha w życiu. Nigdy się nie poddaję.

Od zawsze lubiłam pomagać, angażowałam się w różne akcje pomocowe. Jestem wrażliwa na ludzkie problemy. W zawodzie pośrednika znalazłam możliwość realizowania tej misji.

Wcześniej tworzyłam biuro nieruchomości pod marką franczyzową.

Obecnie tworze firmę Doctor House Nieruchomości www.drnieruchomosci.pl - jest to dla mnie cudowne doświadczenie, moje dziecko. Mam wielką energię do budowania mojej firmy stworzonej z doświadczonych agentów nieruchomości, którzy umiejętnie słuchając zdiagnozują, doradzą, dadzą rozwiązanie i w efekcie szybko sprzedadzą, wynajmą czy wynegocjują świetne warunki dla klienta.

Dla mnie najważniejsi są ludzie...i nieruchomości.

Dlaczego to robię?
Jeśli znajdziesz w życiu coś co będziesz robił z pasją. Jeśli znajdziesz coś co daje Ci satysfakcję i spełnienie. Jeśli możesz pomagać ludziom a jednocześnie zarabiać pieniądze...jeśli praca, która wykonujesz jest tak wszechstronna, tak różnorodna każdego dnia, że wstajesz rano i myślisz - lubię to co robię.
Właśnie dlatego branża nieruchomości. Właśnie dlatego jestem skutecznym pośrednikiem nieruchomości.

Jak mogę Ci pomoc?
Moje doświadczenie w branży nieruchomości, ciągłe zdobywanie nowej wiedzy, kompetencji, nastawienie na potrzeby klienta, kreatywność w tworzeniu rozwiązań, podchodzenie do każdej sytuacji indywidualnie i kilkadziesiąt zadowolonych ze współpracy ze mną osób, które rekomendują mnie dalej- to tylko kilka atutów mnie jako pośrednika nieruchomości. Chcesz szybko sprzedać, kupić czy wynająć nieruchomość?
Masz trudną, czy niepewną sytuację związaną z Twoją nieruchomością: rozwód, spadek, darowizna, problemy finansowe, zamiana mieszkania... czy po prostu chcesz znaleźć kompetentną osobę, która znajdzie rozwiązanie - jestem wraz z moim zespołem dla Ciebie.

„Jeśli chcesz szukasz sposobu, jeśli nie chcesz szukasz powodu.”

KONTAKT
Skontaktuj się z agentem
Joanna Skorupska
Dyrektor zarządzająca
Numer licencji 21018