Nowoczesny bliźniak w Sierosławiu
Sierosław, Sierosław
Cena
850 000 PLN
Cena za m2
6097 PLN
Powierzchnia
139.4 m2
Powierzchnia użytkowa
121.1 m2
Powierzchnia działki
440 m2
Piętro
1
Liczba pokoi
5
Ilość pięter
2
Rok budowy
2023
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Bliźniak
Rynek
Pierwotny
Nr oferty
34964442531

Chcesz przenieść się do nowoczesnej enklawy otoczonej zielenią i tętniącą naturą, zapraszam do zapoznania się z otoczeniem nowoczesnych domów w Sierosławiu,
Powierzchnia każdego domu wynosi 139,4m2 w tym garaż 18,3m2.
Design każdego budynku stanowi prostą bryłę połączoną z dużym oszkleniem w salonie oraz głównej sypialni.na piętrze od strony ogrodu. Architekt świadomie zaplanował wysunięcia budynków w różnej długości od siebie, co pozwala na świetne doświetlenie budynku, ale przede wszystkim na komfort prywatności. Część tarasu z tyłu ogrodu jest niemal niezauważalna między sąsiadującymi budynkami.
Każdy dom ma zamontowaną swoją pompę ciepła. Przygotowane są przyłącza, które pozwolą na założenie baterii słonecznych na dachu budynku.
W domach zamontowano system automatycznych rolet. Ogrzewanie podłogowe jest w całym budynku. Zadbano o walory kolorystyczne: antarcyt dominuje w stolarce drzwiowej i okiennej, również brama garażowa jest w tym kolorze. Zapewniono projekt ogrodniczy wraz z wykonaniem, co doda w części wjazdowej piękny kameralny klimat.
W garażu znajduje się przyłącze elektryczne do ładowania samochodów elektrycznych. Jakość wykonania ściany oddzielającej sąsiadujące budynki jest wzmocniona, co zdecydowanie zapewnia komfort i odpowiednie wygłuszenie zapewniając najwyższy standard jakości budowlanej.
Projekt budowlany wykonuje firma budowlana z 25 letnim doświadczeniem dając gwarancje rękojmi budynku.


10 min - od samego Poznania ( sam dojazd od strony Ławicy do Poznania jest bardzo szybki a trasa nie zajmuje więcej niż 10 min nawet w godzinach szczytu)

 

Gmina Tarnowo Podgórne Lokalizacja - Sierosław.

Dr_House (1).mp4

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Doctor House Nieruchomości sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Prezes Spółki DOCTOR HOUSE
Numer licencji 21018
zapytaj
sprzedaj z nami
KONTAKT
Zadaj pytanie